S kým spolupracujeme

Naše sdružení má několik stálých spolupracovníků, s kterými spolupracuje či jsme v minulosti spolupracovali na různých aktivitách více či méně pravidelně.
TJ oddílů rekreačních sportů Praha je naším hlavním spolupracovníkem.
Více najdete na http://www.tjors.cz. Po naší transfromaci se spolupráce zúžila, sdílíme společnou kancelář.
TTC Praha - klub rekreačního stolního tenisu je naším méně pravidelným spolupracovníkem, s kterým jsme v minulosti spolupracovali na některých sportovních akcích pro děti z dětských domovů. Nyní se spolupráce s ním znovu rozšiřuje, zejmnéna v informační oblasti o jeho aktivitách, před naší transfiormací jsme spolupracovali s jeho oddílem mládeže, společně jsme sdíleli expozici na Bambiriádách.
Více najdete na http://www.ttcpraha.cz

Nadační fond Internet mládeži je nadačním fondem, který před časem naše sdružení založilo společně s ing. Svatoborem Fučkem. Tento nadační fond nyní sídlí v kanceláři ICOKu a podporoval některé projekty, které ICOK provozoval, např. portál Osídlení. Mimo to každoročně vyhlašoval svůj malý grantový program. Bohužel nyní již několik let nadační fond žádnou činnost nevykonává, protože se mu rozpadla správní rada.
Více najdete na http://www.nadacnifond.internetmladezi.cz

Sdružení klubů správných kamarádů ČR byl největší spolupracovník ICOKu, s kterým společně pořádali nejrůznější akce, zaměření zejména na dětské kluby. Po zániku SKSK ČR přešla jeho pražská část do ICOKu jako KSK Praha.
MF SOFT spolupracuje s Internetem mládeži na bázi tvorby webových stránek, z velké části sponzorsky. Stránky nám vytváří většinou za symbolické ceny nebo zcela zdarma a posléze za stejných podmínek udržuje.
Více najdete na http://www.mfsoft.cz.

Úterý 18.06.2024

PageRank optimalizace PageRank.cz

Vytvořil
MF SOFT